TRAVIN Trávníkové hnojivo s účinkem proti plevelům 3 v 1 /4kg

TRAVIN Trávníkové hnojivo s účinkem proti plevelům 3 v 1 /4kg

Výrobek již NENÍ DOSTUPNÝ

Travníkový koberec, Travní směsy (semena) » Travní směs Floria » TRAVIN Trávníkové hnojivo s účinkem proti plevelům 3 v 1 /4kg

Původní informace k výrobku:

Působí jako hnojivo, likviduje plevele a zabraňuje v růstu mechům, působí po dobu 2 měsíců. Likviduje drobné a vzcházející plevele. Bezpečná a jednoduchá aplikace (rozhozem). Šetrný k trávníku (pozvolné uvolňování herbicidních látek).

TRAVIN likviduje plevele: na nově založené trávníky aplikujte zhruba měsíc po výsevu nebo položení koberce. Aplikace se provádí jednou měsíčně od dubna do konce srpna. A nezapomeňte, že trávník se seká nejdříve 3 po aplikaci! 2,5 kg balení výrobku vám vystačí až na 100m2 trávníku.

TRAVIN přihnojuje: hnojivo dodává do trávníku všechny hlavní i vedlejší živiny v optimálním poměru. Živiny jsou v dobře přijatelné formě, která trávník vyživuje po celou dobu působení TRAVINU. Takže zatímco jsou plevele úspěšně vytlačeny, trávník utěšeně roste a prospívá.

TRAVIN zabraňuje růstu mechů: po uvolnění všech herbicich látek začíná ZEOLIT plnit další roli v trávníku. Stává se důležitou složkou, která na sebe umí vázat živiny a vláhu, půdu provzdušňuje a neutralizuje její pH. A v takovém trávníku se již mechům nedaří.
 přejít na Travní směs Floria   776 783 006     mail
EUR

Doručování květin
v Mostě a Litvínově zdarma.

 

 

 

         

 

                       Intime.cz      

 

 Některé propagační fotografie jsou vypůjčeny společnosti Florasis s odkazem na www.florasis.cz

 máte dotaz sdílet  tisk

Janina Dekorace Vám děkuje za Váš nákup. Přejeme hezký den.

Poznámka:  Některé propagační fotografie jsou vypůjčeny společnosti Florasis s odkazem na www.florasis.cz


© 2019 Insion

Navštívené:

TRAVIN Trávníkové hnojivo s účinkem proti plevelům 3 v 1 /4kgTRAVIN Trávníkové hnojivo s účinkem proti plevelům 3 v 1 /4kg